Triduum Paschalne w obiektywie

Alleluja, Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał!
Z całego serca gorąco dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania i organizacji Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych: dziękujemy P. Kościelnemu nadzorującemu wszystkie prace, sprzątającym rodzinom, przygotowującym Ciemnicę i Grób Pański, dziękujemy za wspaniałe kompozycje kwiatowe. Dziękujemy za przygotowanie Liturgii Służbie Liturgicznej Ołtarza: Panom Szafarzom, Lektorom i Ministrantom, Dziewczęcej Służbie Maryjnej, Panu Organiście i Panom śpiewającym Pasję, wszystkim wykonującym piękny śpiew i prowadzącym modlitwy w czasie wieczornego czuwania w Wielki Czwartek i Wielki Piątek oraz śpiew psalmów i Sekwencji w Triduum i w pierwszy dzień Uroczystości Wielkanocnej. Dziękujemy Strażakom za czuwanie przy Grobie i posługę w czasie procesji Rezurekcyjnej, paniom i panom niosącym feretrony i chorągwie w tym Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich. Dziękujemy dzieciom i dorosłym za zrobienie i przyniesienie do kościoła w Niedzielę Palmową pięknych palm. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystko.

Więcej zdjęć na FB