Akcje charytatywne i podziękowanie od rodziców Faustynki

W sklepie Hitpol i Stokrotka w Łękawicy można składać do przygotowanych koszyków artykuły żywnościowe, które zostaną przed świętami przekazane rodzinom potrzebującym.
Do nabycia w przedsionku kościoła lub w zakrystii są poświęcone opłatki na stół wigilijny, a także świece wigilijne w cenie 7 zł.

Rodzice Faustynki składają podziękowania za ubiegłotygodniowe akcje charytatywne: Najpiękniejszy dzień to taki, który daje nam nadzieję. Dla nas rodziców nadzieją na lepsze jutro naszej kochanej córeczki jest wielki dar jaki otrzymaliśmy od naszych współmieszkańców Łękawicy. To niesamowite ile dobra napłyneło w odezwie na zorganizowanie kiermaszu zarówno szkolnego jak i parafialnego. My rodzice chcielibyśmy gorąco podziękować za wielką hojność. Jeśli podsumujemy wszystkie akcje ostatniego tygodnia, to zebraliśmy fundusze na wózek i turnus rehabilitacyjny. Przy kościele zebrano 11 772 zł, w tym od dziewcząt z DSM-u 815 zł. Rodzice Faustynki za wszystkich dobrodziejów zamówili Mszę św., która będzie ogłoszona i odprawiona w swoim czasie.