Ognisko LSO i DSM

W sobotę 2 października na Miejscu Spotkań i Integracji przy plebanii spotkały się na wspólnym ognisku wraz z kapłanami dzieci i młodzież z Liturgicznej Służby Ołtarza i Dziewczęcej Służby Maryjnej z naszej parafii. Spotkanie rozpoczęliśmy modlitwą dziękując Bogu za wspólnotę, prosząc o błogosławieństwo na nowy rok formacji i posługi w naszych grupach. Przy wspólnym stole, przy pieczonej pysznej kiełbasie i innych atrakcjach smakowych, pośród różnych sportowych zmagań, wśród których dominowała piłka nożna, miło spędziliśmy razem czas. Największą kulinarną atrakcją były pyszne gofry oraz szaszłyki owocowe przygotowane przez starsze dziewczyny z DSM-u. Uśmiech na twarzach uczestników naszego integracyjnego, rodzinnego spotkania świadczył o udanym i dobrze spędzonym czasie. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania liczymy na więcej …😊