Ogłoszenia

3 Niedziela Zwykła – 22. stycznia 2023 r.

1. Przeżywamy dziś 3 niedzielę zwykłą, jako Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do wylosowania Słowa Życia na nowy tydzień. Trwamy także w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan. Naszymi modlitwami obejmujemy również wszystkie babcie i dziadków z okazji ich święta.

2. W środę przeżywać będziemy święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła. O godz. 18.00 Msza św. i Nowenna do MBNP. O poprowadzenie Różańca przed Mszą św. prosimy Różę św. Anny. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia ze Słowem Bożym i prywatna adoracja do godz. 19.15.

3. W piątek o godz. 19.00 w sali katechetycznej będzie spotkanie opłatkowe młodzieży od szóstej klasy wzwyż, czyli ministrantów i lektorów z LSO oraz Grupy Młodzieżowej, natomiast w sobotę o godz 15.00 na takie samo spotkanie zapraszamy ministrantów z klasy czwartej i piątej oraz wszystkie dziewczęta z DSM.

4. Dzisiaj o godz. 12.45 w Szkole Podstawowej w Łękawicy odbędzie się spotkanie opłatkowe dla seniorów. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

5. W niedzielę 29 stycznia o godz. 18.00 na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Skrzyszowie, odbędzie się XI Koncert Charytatywny pod patronatem Wójta Gminy Skrzyszów. Dochód z koncertu, licytacji oraz datków do puszek zostanie przeznaczony dla sześciorga chorych dzieci z terenu Gminy Skrzyszów, które zmagają się z mózgowym porażeniem, padaczką lekoodporną, czy chorobą genetyczną AGS2. Oprócz dobrej zabawy, będzie można zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka.

6. Rodziny, które nie mogły przyjąć odwiedzin kolędowych kapłanów w określonym terminie, a chciałyby to uczynić, prosimy o zgłaszanie się do wtorku telefonicznie czy osobiście, także celem ustalenia nowego terminu.

7. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach, na konto oraz na tacę w dniu dzisiejszym na cele inwestycyjne. W następną niedzielę składka będzie także na ten cel. W tym tygodniu dokonaliśmy przeglądu i konserwacji pieca gazowego w kościele – koszt 900 zł, ubezpieczenie obiektów i parafian – 1900 zł.

8. Polecamy do nabycia i lektury nowy numer „Gościa Niedzielnego” po 10 zł. Jest jeszcze dla dzieci „Promyczek Dobra” i dla najmłodszych „Mały Promyczek”.

 

Ogłoszenia dla Parafii Trzemesna (w zakładce Trzemesna)