Majówka

Od dzisiaj rozpoczynają się Nabożeństwa Majowe, w czasie których będzie udzielana także Komunia św. (oprócz niedzieli). Będą one odprawiane w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.30. Bezpośrednio po nabożeństwie będzie Msza św. Zachęcamy również, aby śpiewać Majówkę koło Figurek Matki Bożej, czy też odprawiać to nabożeństwo rodzinnie z dziećmi przy obrazie lub figurze w swoich domach. W środę Nowenna do MBNP będzie połączona z majówką.
W Parafii Trzemesna majówki będą odprawiane z kapłanem w środy i soboty o godz. 16.30. W pozostałe dni zachęcamy, aby nabożeństwo prowadziły Róże Rożańcowe lub inne chętne osoby. Zachęcamy również, aby śpiewać Majówkę koło Figurek Matki Bożej, czy też odprawiać to nabożeństwo rodzinnie z dziećmi przy obrazie lub figurze w swoich domach.