Pielgrzymka do Krakowa

16 października br. grupa dzieci i młodzieży z Dziewczęcej Służby Maryjnej, Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Grupy Młodzieżowej wraz opiekunami

Ks. Pawłem, ks. Grzegorzem, Panami Szafarzami oraz Mamami udała się na piękną pielgrzymkę do Krakowa – do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

w Łagiewnikach oraz do Centrum Św. Jana Pawła II „Nie lękajcie się”, aby zawierzać naszą parafię, a szczególnie młode pokolenie Bożemu Miłosierdziu. Zaznajomienie się z życiem i misją tych dwojga wspaniałych polskich świętych – św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II było dla nas wielką radością, głębokim duchowym doświadczeniem. Cieszymy się, że mogliśmy bliżej poznać te wyjątkowe miejsca, które odwiedza miliony pielgrzymów z całego świata, gdzie dokonuje się tak wiele cudów, zobaczyć ciekawe rzeczy związane z postaciami i życiem S. Faustyny i Jana Pawła II, pomodlić się i oddać cześć relikwiom świętych, poprzez których Bóg w naszej Ojczyźnie i na całym świecie okazywał i okazuje tak wiele swojej miłości i miłosierdzia. Tym większe było to przeżycie, albowiem wielu uczestników naszej pielgrzymki było tutaj po raz pierwszy. W drodze powrotnej nie zapomnieliśmy również wzmocnić nasze siły fizyczne i zaspokoić nasze apetyty odwiedzając Restaurację McDonald’s.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnotę, za wytrwałość i piękną zaangażowaną postawę oraz modlitwę.