Nabożeństwa majówkowe w plenerze

Nabożeństwa Majowe są odprawiane w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.30. Bezpośrednio po nabożeństwie będzie Msza św. Zachęcamy również, aby śpiewać Majówkę koło Figurek Matki Bożej, czy też odprawiać to nabożeństwo rodzinnie z dziećmi przy obrazie lub figurze w swoich domach. W środę Nowenna do MBNP będzie połączona z majówką.
W parafii Trzemesna będą one odprawiane z kapłanem w środy i soboty o godz. 16.30. W środę Majówka połączona jest z modlitwą do MBNP. W pozostałe dni zachęcamy, aby to nabożeństwo prowadziły Róże Rożańcowe lub inne chętne osoby. Zachęcamy również, aby śpiewać Majówkę koło Figurek Matki Bożej, czy też odprawiać rodzinnie z dziećmi przy obrazie lub figurze w swoich domach.

Parafia Trzemesna – Majówka przy kapliczce z obrazem Matki Bożej Tuchowskiej w Trzemesnej, którą opiekują się państwo Bożena i Kazimierz Kurczaba.

Parafia Łękawica – nabożeństwo majowe przy krzyżu u P. Chwistków – dzień św. Floriana