Kiermasz dla Miłoszka

Miłosz Rdzak z Łękawicy choruje na ciężką genetyczną chorobę Ushera, która wymaga kosztownego leczenia. Koło Gospodyń Wiejskich ” Czerwone Korale” wraz z OSP Łękawica zorganizowało kiermasz charytatywny, którego celem było pozyskanie pieniędzy dla wsparcia chłopca z naszej wioski. Wszystkim współpracującym KGW nad przygotowaniem Kiermaszu, jego przebiegiem i wspierających ten cel pragniemy serdecznie podziękować. Nasza akcja odniosła wielki sukces, dzięki Waszym otwartym sercom pozyskaliśmy pieniądze, na wsparcie leczenia Miłosza. Wyrażamy naszą wdzięczność i uznanie wszystkim Wam którzy wspomogliście i nie byliście obojętni. Cieszy że jedno małe serduszko, Miłosza zjednoczyło tak wielu w tą piękną i szlachetną akcję. Zebraliśmy na kiermaszu razem 40 096,50.

Bardzo dziękujemy z całego serca za przekazanie produktów na kiermasz: KGW Wola Rzędzińska, KGW Trzemesna , KGW Ładna, Koło Pszczelarzy ze Skrzyszowa , Maria i Krzysztof Kowalscy ze Skrzyszowa, Katarzyna Łabędź , Alicja Łabędź Barbara i Andrzej Łabędź, Teresa Wzorek, Teresa Obal ,Aneta Żurowska, Elżbieta Piska , Alicja Nowak, Patrycja Obal, Danuta Skrężel, Wiesław i Halina Budzik, Kinga i Daniel Onik, Aleksandra Piątek, Elżbieta Nocek Maria Dymon , Bożena Bilińska, Teresa Zymuła, Anna Czarnik , Patrycja Pancerz , Joanna i Michał Góral, Tomasz Bień , Hieronim i Elżbieta Żurowscy.

A kto nie mógł, a miał by chęć jeszcze pomóc, może to zrobić dzięki internetowej zbiórce https://www.siepomaga.pl/milosz-rdzak