Kino plenerowe

Już tradycją końca wakacji w naszej Parafii św. Mikołaja w Łękawicy staje się, że na placu spotkań przy plebanii organizujemy miłe – mające na celu integrację parafian, całych rodzin, a szczególnie młodego pokolenia, jednocześnie dające dużo dobrej zabawy i pozytywnej energii – spotkania. W ubiegłym roku był to Festyn Parafialny, a tym roku postanowiliśmy dać trochę radości dzieciom i dorosłym poprzez dobrą bajkę dla najmłodszych oraz film dla całych rodzin, organizując Kino Plenerowe. I mimo, że wydarzenie do końca „wisiało n犀利士
a włosku”, z powodu szalejących na około burz i nawałnic, to jednak dzięki Opatrzności Bożej nad Łękawicą pojawiło się okno pogodowe, które pozwoliło nam wyświetlić w całości chociaż bajkę dla najmłodszych, którzy z zainteresowaniem, zajadając się popcornem, śledzili losy bajkowego bohatera „Kurozająca”, który uczył się stawania odważnym poprzez samoakceptację siebie. Bardzo jesteśmy wdzięczni wszystkim wytrwałym organizatorom i sponsorom tego wydarzenia.

Dziękujemy firmom, które zgłosiły się do pomocy dla dzieci:
🎬 Kompresja Dominik Kawa
🎬 PAGREM-Grzegorz Partyka Joanna Partyka
🎬 http://insplast.com.pl/ – Łabędziowie
🎬 Pizzeria Margherita. Radlna 25A
🎬 Tartak Łękawica Aneta Siedlik Bogdan Siedlik
📽️ Kącik piękna Tarnów Anna Kumorek
📽️Marcin Kiwior – Wójt Gminy Skrzyszów
📽️ KinoMobilne.pl – plenerowe pokazy filmowe

Dziękujemy osobom prywatnym, które zgłosiły się do pomocy dla dzieci:
🎬 Magdalena Wzorek Łukasz Wzorek
🎬 Ktarzyna Łbędź
🎬 Anita Lipka

犀利士
58.jpg” alt=”” width=”1280″ height=”720″ />