Z radością informujemy, że nasza parafia otrzymała dotację w wysokości 147.000 zł. z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków na prace konserwatorskie przy naszej dzwonnicy, która za 2 lata będzie miała 100 lat. Środki te mogliśmy uzyskać dzięki usilnym staraniom wójta naszej gminy – pana Marcina Kiwiora i urzędników gminnych oraz wsparciu radnej powiatu tarnowskiego pani Magdaleny Kopczyńskiej i posła na sejm pana Wiesława Krajewskiego, za co z całego serca w imieniu naszej wspólnoty dziękuję. Mamy już dokumentację – Program Prac Konserwatorskich, który w najbliższych dniach będzie zawieziony do konserwatora, celem wydania pozwolenia na prace.