Wieczór kolęd

Kochani!
Minął tydzień od naszego wspólnego, kolędowego spotkania.
Dziękujemy Wam, że tak licznie odpowiedzieliście na nasze zaproszenie i byliście razem z nami tego wieczoru.
Szczególne podziękowania należą się Wam wszystkim, począwszy od tych najstarszych do tych najmłodszych, z parafii jak i z poza niej (naszym „starym” przyjaciołom😉), którzy stworzyliście to dzieło razem z nami 😊
Dziękujemy przede wszystkim za to, że chcieliście…a to już połowa sukcesu 😉 Dziękujemy za te godziny spotkań i prób. (też i za to, że wytrzymaliście te telefony, smsy i setki zmian😉)
Ogromne podziękowania kierujemy również w stronę tych, dzięki którym było nas słychać i widać 😊
Panu Mariuszowi Budzikowi za nagłośnienie i oświetlenie, SYNAJtv za transmisję koncertu dla tych, którzy nie mogli z nami być w kościele. Dziękujemy pani Beacie Malec-Suwara z redakcji Gościa Niedzielnego za reportaż i zdjęcia. Chcemy dziś podzielić się z Wami fotorelacją z tego wieczoru, za którą dziękujemy Krzysztofowi Mazurowi.
Jak pamiętacie oprócz wspólnego kolędowania, mieliśmy również możliwość pomocy małemu Adasiowi i Jego rodzicom w walce z chorobą. Dzięki Wam udało się zebrać kwotę 4070,62 złotych. Ogromne podziękowania w imieniu rodziców Adasia za okazaną pomoc i wsparcie 😊
To nie pierwsze nasze wspólne dzieło…i mamy nadzieję, że Pan Bóg pozwoli zrealizować jeszcze niejedno 😊
Jeszcze raz wszystkim DZIĘKUJEMY!❤️
Ps. Są jeszcze osoby, których nie widać, nie słychać…, ale są! I wspierają każde nasze dzieło swoją radą i modlitwą. Im też bardzo dziękujemy i pamiętamy + 😊
TRISAGION
+AMDG+