Różaniec

Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.30. Na zakończenie Różańca udzielana jest Komunia św. Różaniec w poszczególne dni prowadzą:
Poniedziałek – DSM, Wtorek – LSO i Szafarze, Środę – Róże Różańcowe – wg grafiku (w tym tygodniu Róża Bł. Bronisławy), Czwartek – Caritas, Rada Parafialna, Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym, Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ, Piątek – Grupa Młodzieżowa, Młodzież klasy VII, VIII, (przygotowująca się do Bierzmowania).
Różaniec w kościele w Trzemesnej z kapłanem w środy i soboty o godz. 16.30 – po nich Msza św. W pozostałe dni zachęcamy, aby Różaniec prowadziły Róże Rożańcowe lub inne chętne osoby. Zachęcamy także do odmawiania Różańca przy kapliczkach albo rodzinnie w domach.