6 Niedziela Wielkanocna 05.05.2024 r.

1. Przeżywamy dziś 6 Niedzielę Wielkanocy (Niedzielę Adoracyjną).

2. W środę obchodzić będziemy Uroczystość św. Stanisława Bpa i Męczennika – patrona Polski i naszej diecezji. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia, a wśród nich Abp. Stanisławowi Budzikowi, ofiarując dar naszej modlitwy.

3. Codziennie odprawiamy Nabożeństwa Majowe, w czasie których jest udzielana również Komunia św. Są one sprawowane w dni powszednie o godz.17.30, a w niedziele o godz. 15.30. Bezpośrednio po nabożeństwie jest Msza św. W środę Nowenna do MBNP będzie połączona z majówką. W piątek w czasie nabożeństwa Majowego rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego.

4. W piątek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Grupy Młodzieżowej.

5. W sobotę od godz. 11.00 udamy się z posługą Sakramentalną do chorych w domach.

6. W przyszłą niedzielę 12 maja na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci klasy III z Trzemesnej i Łękawicy przystąpią po raz pierwszy do Komunii św. Jest to wielkie przeżycie dla samych dzieci, ich rodziców, rodziny i parafii, dlatego polecamy ich gorącej modlitwie wszystkich parafian. W sobotę o godz. 9.00 będzie Spowiedź św. dla dzieci i rodziców. Pozostałych członków rodziny prosimy o skorzystanie ze spowiedzi w inne dni. W niedzielę 19 maja na Mszy św. o godz. 11.00 przeżywać będziemy radość dzieci klasy czwartej i ich Rodzin z okazji I-wszej Rocznicy przyjęcia Komunii św. W środę na Majówkę, Mszę św. wieczorną i próbę generalną po Mszy zapraszamy dzieci Komunijne i rodziców.

7. Polecamy zakup i lekturę nowych numerów – „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz nowego numeru „ Historii Kościoła ”.

Ogłoszenia dla Parafii Trzemesna